Využijte dopravu ZDARMA při objednávce nad 1 200 Kč

2x iWAX 700g

Inteligentní epilační hmota

Skladem
Značka: iWAX
1 640 Kč –5 % 1 560 Kč 111,43 Kč / 100 g
Kategorie: Epilace
iwax2
1 640 Kč –5 %

iWax – inteligentní epilační hmota je jedinečná epilační hmota vyrobená z fíků a datlí na základě starých perských receptů sahající až do doby největší slávy perské říše. Receptura na výrobu této speciální hmoty je celosvětově patentována a námi vlastněna, v Evropě se tento druh perské epilační hmoty komerčně neprodává. Tuto epilační hmotu vyrábíme ze směsi čistě přírodních přísad jako jsou fíky, datle a extrakty citrusových olejů.

Složení:

Ficus Carica Fruit, Phoenix Dactylifera Fruit, Aqua, Citrus Limon Juice, Aurantium Dulcis Juice, Citral, Linaool, Limonene

 

1. Než začnete
Malý kousek hmoty zvládne velkou plochu, takže začněte s malým množstvím, cca 25g by mělo stačit. Jako u každého kosmetického přípravku proveďte nejprve malý zkušební text citlivosti.

2. Vytvořte kuličku
Vezměte požadované množství iWAX, vyválejte v dlaních kuličku o velikosti vlašského ořechu.

3. Natáhněte ji
Natáhněte kuličku a roztáhněte na pokožku, natáhněte ve stejném směru růstu chloupků, aby odpovídala oblasti, kterou chcete epilovat.

4. Odstraňte
Poté jedním tahem rychle strhněte proti směru růstu chloupků, jako při rozevírání suchého zipu, vše v jednom hladkém pohybu, jako profík. Určitě to rychle zvládnete. Věříme vám.

5. Opakujte
Opakujte použitím stejné kuličky v jiné oblasti. Cítíte, jak hladká je vaše pokožka? Krásná. Po epilaci jen opláchněte vodou, použít můžete dle potřeby i mýdlo.

Zpět do obchodu