Využijte dopravu ZDARMA při objednávce nad 1 200 Kč

O epilaci

Jste tady naprosto správně, nabízíme vám možnost, jak velice účinně odstranit nežádoucí chloupky z celého těla s dlouhodobými výsledky.

Počátky naší inteligentní epilační hmoty můžeme najít již ve starověké Mezopotámii, v období 1900 před n.l., kdy ji používaly ženy pro epilaci těla. Po staletí se perská epilace používala nejen v Persii na královském dvoře, ale v celém arabském světě. Prastará receptura, na základě které je vyroben iWAX, se k nám dostala prostřednictvím íránského lékaře a doktora přírodních věd Abdula Rahima Rowihdiho, který byl v polovině 20.století velice  znávaným vědcem na dvoře íránského šáha Rezy Pahlavího. Jeho potomci pokračovali v rodinné tradici a proto Vám dnes můžeme nabídnout tu nejúčinnější, čistě přírodní, epilační hmotu prověřenou staletími a chráněnou patentem. Proč říkáme, že naše epilační hmota je inteligentní? Hlavními složkami iWAXu jsou ovoce - fíky, datle a citronová šťáva.

Epilační hmota působí na vlasové folikuly, několikeré postupné aplikace zpomalují růst chloupků a snižují frekvenci epilace, v řadě případů může dojít i k zastavení růstu chloupků. Epilační hmota nenarušuje zdravou pokožku, ale naopak zbavuje pokožku odumřelých buňek, zanechává pokožku hebkou a hladkou. Minerály a antioxidanty obsažené ve fících a datlích vyživují pokožku. Vaše tělo zůstává bez chloupků delší dobu, až 6 a více týdnů. Naše epilace je rovněž podstatně méně bolestivá než epilace běžnou cukrovou pastou. iWAX je vynikající specíálně na nejcitlivější části těla, intimní oblasti i obličej. A v neposlední řadě je iWAX i úsporný. S iWAXem odepilujete minimálně dvojnásobně větší povrch těla než se stejným množstvím běžné cukrové pasty.

Přírodní, prospěšný pro pokožku, účinný, úsporný.

 
Řekněte, není to inteligentní?

 

Jak epilovat?

 

Zpět do obchodu