Využijte dopravu ZDARMA při objednávce nad 1 200 Kč

O epilaci

Jste tady naprosto správně, nabízíme vám možnost, jak velice účinně odstranit nežádoucí chloupky z celého těla s dlouhodobými výsledky.

Počátky naší inteligentní epilační hmoty můžeme najít již ve starověké Mezopotámii, v období 1900 před n.l., kdy ji používaly ženy pro epilaci těla. Po staletí se perská epilace používala nejen v Persii na královském dvoře, ale v celém arabském světě. Prastará receptura, na základě které je vyroben iWAX, se k nám dostala prostřednictvím íránského lékaře a doktora přírodních věd Abdula Rahima Rowihdiho, který byl v polovině 20.století velice  znávaným vědcem na dvoře íránského šáha Rezy Pahlavího. Jeho potomci pokračovali v rodinné tradici a proto Vám dnes můžeme nabídnout tu nejúčinnější, čistě přírodní, epilační hmotu prověřenou staletími a chráněnou patentem. Proč říkáme, že naše epilační hmota je inteligentní? Hlavními složkami iWAXu jsou ovoce - fíky, datle a citronová šťáva.

Epilační hmota působí na vlasové folikuly, několikeré postupné aplikace zpomalují růst chloupků a snižují frekvenci epilace, v řadě případů může dojít i k zastavení růstu chloupků. Epilační hmota nenarušuje zdravou pokožku, ale naopak zbavuje pokožku odumřelých buňek, zanechává pokožku hebkou a hladkou. Minerály a antioxidanty obsažené ve fících a datlích vyživují pokožku. Vaše tělo zůstává bez chloupků delší dobu, až 6 a více týdnů. Naše epilace je rovněž podstatně méně bolestivá než epilace běžnou cukrovou pastou. iWAX je vynikající specíálně na nejcitlivější části těla, intimní oblasti i obličej. A v neposlední řadě je iWAX i úsporný. S iWAXem odepilujete minimálně dvojnásobně větší povrch těla než se stejným množstvím běžné cukrové pasty.

Přírodní, prospěšný pro pokožku, účinný, úsporný.

 
Řekněte, není to inteligentní?

 

Jak epilovat?

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení